Porady prawne online

Kancelaria Adwokacka świadczy również obsługę prawną on-line, która może polegać w szczególności na uzyskaniu porady prawnej, opinii prawnej, opracowaniu projektu umowy lub pisma procesowego bez konieczności osobistego spotkania się z adwokatem.


Realizując obsługę prawną on-line zapewniamy odpowiednie zabezpieczenia mające służyć zachowaniu poufności przekazywanych informacji. Przekazane do kancelarii informacje objęte są tajemnicą adwokacką i nie mogą zostać ujawnione.


Aby skorzystać z usługi on-line należy:


1. przesłać do Kancelarii wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. oczekiwać e-maila zwrotnego potwierdzającego odebranie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę.
3. dokonać wpłaty na konto ( numer konta zostanie podany w mailu zwrotnym)
4. czekać na e-mail zwrotny z odpowiedzią na przedstawione zapytanie.


Jeżeli Klient zdecydowałby się zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy, uiszczona w ten sposób opłata za usługę on-line podlegać będzie zaliczeniu na poczet wynagrodzenia.