O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Winkiel świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Obszarem działania kancelarii jest przede wszystkim Warszawa oraz Łódź.


Naszymi Klientami są mali przedsiębiorcy i duże spółki reprezentujący różne branże. Świadczymy na ich rzecz kompleksową obsługę prawną i pomagamy im w sprawach bieżących. Łączenie elementów pomocy prawnej z doradztwem handlowym jest wynikiem przekonania, iż rzeczywiste cele gospodarcze naszych Klientów wykraczają zazwyczaj poza czysty aspekt prawny i w związku z tym wymagają szerszego spojrzenia na przedstawiany problem.


Działalność Kancelarii to również  reprezentowanie klientów indywidualnych w sprawach sądowych. Posiadamy doświadczenie w zakresie dochodzenia odszkodowań z wypadków drogowych, błędu w sztuce lekarskiej oraz w sprawach karnych na wszystkich jego etapach.


Na życzenie Klientów Kancelaria świadczy swoje usługi także w innych regionach, przedkładając w takich przypadkach każdorazowo optymalną dla danej sprawy ofertę prowadzenia sprawy lub wykonywania usług, niezbędnych do ochrony praw i roszczeń Klientów. Istotną formą pracy kancelarii jest również świadczenie porad prawnych on-line, zwłaszcza dla klientów przebywających poza granicami kraju.